Finał VI Powiatowego Konkursu Wiedzy o Józefie Piłsudskim

Szanowni Państwo. W nietypowych warunkach ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, zaproszeni uczniowie pod opieką Pani Dyrektor mgr Urszuli Mucharskiej-Ramza, Pani Moniki Jabłońskiej – mamy laureatki konkursu oraz mgr Teresy Kozaczka, 29 czerwca 2020 roku odebrali nagrody w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Tarnowie.

Marika Jabłońska (kl. VII b)  – zdobywczyni I miejsca w prestiżowym teście wiedzy, Martyna Bilińska (VII b) oraz Hubert Wardzała (VII a) nie tylko nie zapomnieli o zabraniu nagród innych uczestników konkursu w kategoriach prezentacje, plakat i test wiedzy, ale również udzielali wywiadów „Tarnowskiej. tv.”

Serdecznie chcemy pogratulować wszystkim uczniom Szkoły Podstawowej w Łękawicy, którzy z sukcesem reprezentowali naszą szkołę w tym prestiżowym konkursie, a zwłaszcza Marii Jóźwiak z klasy VIII oraz Roksanie Stopińskiej z klasy VI – wyróżnionym w kategorii „Prezentacje”. Nie zapomnimy we wrześniu przekazać Wam nagrody oraz dyplomy.

A teraz zapraszamy do obejrzenia reportażu z Mariką, Martyną i Hubertem, który wyemitowała Tarnowska.tv dnia 29 czerwca 2020 roku.

Prosimy o wejście na link: https://www.tarnowska.tv/wiadomosci/250/region-tarnowski, a następnie w wiadomościach z miasta Tarnów (29.06.2020) odszukanie materiału: „Wręczenie nagród dla laureatów Konkursu Wiedzy o Józefie Piłsudskim”.

Gratulujemy, a także zapraszamy do udziału za rok. W tym roku Marika Jabłońska rozsławiła Łękawicę zdobywając I miejsce w najbardziej prestiżowej kategorii „test wiedzy”.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Komentowanie jest wyłączone.