„Miło szaleć, kiedy czas po temu” – szkolny festyn rodzinny

Szanowni Internauci, niech Was nie myli cytat z fraszki mistrza Jana Kochanowskiego, ale po festynie, jaki zorganizowała SP w Łękawicy wraz z gronem licznych przyjaciół i sponsorów w pierwszą niedzielę wakacji – 26 czerwca 2022, chcemy się podzielić radością wspólnego świętowania, którego byliśmy pozbawieni przez dwa lata „pandemii”. Tę radość zawdzięczamy wszystkim osobom włączonym w jego organizację, a także każdemu uczestnikowi, który zechciał być razem z nami!

Lista sponsorów jest tak długa, że bardzo prosimy, aby wszyscy z Nich zechcieli przyjąć nasze najszczersze podziękowania. Natomiast zachęcamy do zapoznania się z odrębnym podziękowaniem, jakie zamieszczamy dla ludzi lub firm „dobrej woli”. To oni, nawet w czasach recesji gospodarczej uważają, że sponsoring jest odpowiedzialnością etyczną zarówno osób prywatnych, jak i biznesu. Szczegółową listę sponsorów znajdą Państwo w odrębnej relacji o organizacji festynu. Warto się z nią zapoznać!

A do ludzi dobrej woli, których chcemy upamiętnić przez zachowanie pozytywnych emocji, które będą kształtować świetny humor podczas wakacji pragniemy również zaliczyć:

  1. „Dobrego ducha festynu”, a także wszystkich działań szkoły – Panią Dyrektor Urszulę Mucharską–Ramza.
  2. Druhów z OSP w Łękawicy. Dzięki zainstalowanej przez nich kurtynie wodnej nie straszne były dla uczestników tropikalne temperatury.
  3. Serdeczną przyjaciółkę wszystkich uczniów SP w Łękawicy i propagatorkę zdrowego stylu życia panią Joannę Partyka. Dzięki osobistemu urokowi doświadczonej pielęgniarki wiemy, jak ważna jest umiejętność pomiaru cukru i ciśnienia krwi w organizmie.  
  4. Pana Piotra Tobiasińskiego, którego poznaliśmy w nowej roli didżeja „Muzyka w tle”.
  5. Panią Ritę Pasiecznik wraz z Panem Wojciechem Gucwą, którzy zadbali o zabawy sportowo – rekreacyjne.
  6. Panie Kingę Wzorek, Elżbietę Budzik, Bernadetę Krajewską, Annę Stasior-Siudut, Annę Moskal wraz z wszystkimi pracownikami kuchni szkolnej i wspomagającymi ich Rodzicami. Dzięki nim świetnie bawiliśmy się korzystając z „dmuchańców”, degustując pyszne potrawy. Zapewnili nam także nutkę emocji organizując atrakcyjną loterię. Żaden los nie przynosił pecha, bo wszystkie zawierały atrakcyjne fanty. Szczęśliwcy są już posiadaczami roweru, sprzętu AGD, ogrodowego grilla lub voucherów kosmetycznych!
  7. Dziękujemy utalentowanym uczniom i ich opiekunom. Gorąco oklaskiwaliśmy pokaz akrobatyczny przygotowany przez Pana Artura Pióro, występy wokalne dziewcząt z klasy VIII, a także ciekawą choreografię taneczną w wykonaniu tegorocznej absolwentki Julii Srebro.
  8. Jednak za prawdziwych bohaterów uważamy wszystkich gości, organizatorów lub sponsorów, którzy sprawili, że mamy ochotę spotkać się za rok na festynie w Łękawicy, bo tylko tutaj macie Państwo zagwarantowaną świetną zabawę, organizatorów, sponsorów, a nawet pogodę! Warto być z nami, bo już myślimy o kolejnych atrakcjach!
  9. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową listą sponsorów!

Komentowanie jest wyłączone.