Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Witając wszystkich zgromadzonych na sali gimnastycznej SP w Łękawicy Dyrektor szkoły powitała serdecznie wszystkich zgromadzonych i przypomniała, że 1 września to dzień szczególny dla naszej społeczności szkolnej. Jak co roku spotykamy się po dwumiesięcznej przerwie w murach naszej szkoły, aby rozpocząć kolejny rok nauki.

Jednocześnie musimy pamiętać, że 1 września to również rocznica wybuchu jednej z najbardziej krwawych wojen w dziejach ludzkości.

Nauczycielom Dyrektor życzyła, by przebywanie z dziećmi było dla Nich źródłem satysfakcji i motorem napędowym ciągłych poszukiwań najlepszych metod i sposobów dotarcia do małego człowieka.

Początek roku szkolnego jest czasem wyznaczania celów i planowania  działań, które do tych celów mają doprowadzić. Zwracając się do uczniów, mówiła: „Drodzy uczniowie, pomyślcie o takich sukcesach szkolnych, które chcielibyście w tym roku osiągnąć”.

Zwracając się do rodziców, zaproponowała: „Pomóżcie Waszym dzieciom wyznaczyć sobie taki cel, którego realizacja będzie realna, coś co rzeczywiście mają szansę osiągnąć”. Bo tylko takie cele pchają do przodu, pokazują, że warto działać, bo są efekty podejmowanych działań i wysiłków wszystkim. I właśnie jak najlepszych efektów wszystkim życzę!

Komentowanie jest wyłączone.