Sukces naszej absolwentki

Dyrektor, pracownicy, uczniowie, rodzice oraz wszyscy przyjaciele Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Łękawicy mają zaszczyt złożyć najserdeczniejsze gratulacje wybitnej absolwentce, a obecnie uczennicy I LO w Tarnowie Marii Jóźwiak,

która osiągnęła sukces w projekcie „Queen Hedvig Scholarship”, skierowanym do uczniów trzydziestu najlepszych liceów ogólnokształcących i techników w Polsce.

Droga Marysiu, a właściwie Pani Mario, jesteśmy z Ciebie dumni jako stypendystki wielu fundacji, które umożliwią Ci poznanie słynnego Uniwersytetu Stanforda. Zaszczytem dla całej szkolnej społeczności Łękawicy jest to, że Twoja kreatywność oraz wiedza poparta talentem, zapewniła Ci osobisty sukces w projekcie organizowanym przez Queen Hedvig Academy, Fundację im. Księcia Józefa Poniatowskiego Wspomagania i Rozwoju Nowoczesnej Szkoły, a także Kancelarię Prawniczą „Grupa Legia”.

Zwiedzając Uniwersytet Stanforda, Dolinę Krzemową, zapoznając się z pracą w innowacyjnych międzynarodowych korporacjach zabierz ze sobą Twój największy atut – osobowość, która kształtowała się także w Łękawicy. Pamiętamy Cię jako subtelną, eteryczną dziewczynę o przepięknym uśmiechu. Żadna ze złożonych umiejętności nie jest w stanie oddać kim naprawdę jesteś – dobrym, utalentowanym i ciepłym człowiekiem. Podziwiamy także Rodzinę, w jakiej wyrastałaś, mając w niej zawsze wsparcie. Stanowisz kompilację najlepszych cech wyniesionych, mamy taką nadzieję, z wartości Małej Ojczyzny – Łękawicy: talent, skromność, interdyscyplinarną wiedzę, kreatywność połączoną z chęcią niesienia pomocy innym.

Życząc Ci dalszych sukcesów zapewniamy, że jesteś już nie tylko „przysłowiową” legendą szkoły, jaką chce zostać każdy z nas, ale także realnym wzorcem do naśladowania dla młodszych uczniów naszej Szkoły. Nie boisz się marzyć oraz wyznaczać ambitne cele. Stawiasz przed sobą nowe wyzwania, a także tworzysz nowatorskie standardy.

Życzymy Ci realizacji każdego celu oraz marzenia, ale pamiętaj, że gdy już będziesz w „wielkim świecie”, to tu w Łękawicy czekają na ciebie kochające serca dużych i małych przyjaciół!

Gratulujemy Tobie, a także każdemu, który wspierał Cię na drodze do sukcesów.

Z wyrazami najwyższego szacunku społeczność Szkoły Podstawowej w Łękawicy.

Komentowanie jest wyłączone.