Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

W dniu 24 czerwca 2021 w Szkole Podstawowej w Łękawicy odbyła się uroczysta akademia na zakończenie roku szkolnego. Zgodnie z tradycją naszej placówki występ przygotowali uczniowie klas ósmych oraz siódmej pod opieką swych wychowawczyń: Pani Kingi Wzorek, Pani Anny Stasior-Siudut, Pani Agnieszki Papugi. Zabrzmiały słowa podziękowania skierowane do nauczycieli, rodziców i młodszych kolegów, z którymi ósmoklasiści w tym roku muszą się rozstać.

Siódmoklasiści składali absolwentom życzenia powodzenia w dalszej edukacji. Występ wzbogaciły piękne piosenki. Symbolicznym momentem było przekazanie sztandaru szkoły klasie siódmej i złożenie uroczystego przyrzeczenia rozsławiania imienia naszej szkoły przez klasę ósmą. Zwieńczenie artystycznego występu to wspólny taniec uczniów klas ósmych i siódmej, do którego choreografię opracowała Pani Rita Pasiecznik. Szczególnie przyjemnym momentem było wręczenie przez Panią Dyrektor Urszulę Mucharską-Ramza nagród książkowych dla ósmoklasistów.

W dniu 25 czerwca 2021 wszyscy uczniowie szkoły spotkali się w kościele parafialnym na mszy świętej, a następnie pod opieką wychowawców przeszli do szkoły. W budynku placówki spotkali się w klasach z wychowawcami, otrzymali wyczekiwane świadectwa swej pracy oraz nagrody dla wyróżniających się uczennic i uczniów. Teraz czas na zasłużony wakacyjny czas. Pamiętajmy o zasadach bezpiecznego wypoczynku!

Komentowanie jest wyłączone.