Wycieczka do Kielc

W dniach 27-29 maja br. została zorganizowana wycieczka do Kielc dla klas VI-VIII. Było wiele atrakcji, uśmiechu i przygód. Wszyscy uczniowie zachowywali się wzorowo, dzięki czemu po trzech wyczerpujących dniach cała grupa wróciła bezpiecznie do domu. A oto miejsca, które uczniowie zapamiętają na długo.

I dzień – Nowa Słupia i wejście na Św. Krzyż drogą królewską. Osada Średniowieczna w Hucie Szklanej i warsztaty garncarskie. Po obiadokolacji zabawy na pobliskim placu zabaw i deser w postaci pysznych kieleckich lodów.
II dzień – Kielce Kadzielnia i wejście do 140 m. jaskini. Spacer pod pomnik Bohaterów Westerplatte i ciekawa gra terenowa w centrum Kielc, która dostarczyła 100% emocji nie tylko uczniom, ale i opiekom. Wizyta w „Magii Karmelu” – warsztaty robienia lizaków, a na sam koniec dnia trochę refleksji w Muzeum Multimedialnym w Starym Więzieniu Kieleckim. Wieczorem zabawy na placu zabaw.
III dzień – zabawy i doświadczenia w Centrum Leonarda de Vinci oraz poznanie historii Zamku w Chęcinach. Przejście do Jaskini Piekło i powrót do domu w strugach deszczu.

Komentowanie jest wyłączone.