Półkolonia letnia w naszej szkole

Dzień I. W dniu 03.07.2023 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Łękawicy rozpoczęli pierwszy tydzień półkolonii. W tym dniu udali się do Multikina, gdzie obejrzeli animowany film „Miss Kraken”. Wielką radość sprawiła im także wizyta we Fly Parku, nareszcie mogli dać upust swojej niekończącej się energii. Ukoronowaniem wycieczki były pyszne lody.

Dzień II. W dniu 04.07.2023 r. uczniowie byli w Dębnie, gdzie zachwyciły ich mury starego zamku. Wzięli udział również w warsztatach „Zanim giermek stał się rycerzem”. Po powrocie do Tarnowa uczestniczyli w zabawach ruchowych w Parku Strzeleckim. Mieli okazję też skosztować wspaniałych lodów.

Dzień III. W dniu 05.07.2023 r.uczestnicy półkolonii wybrali się w urokliwe górskie regiony, aby tam w „Rabkolandzie” skorzystać z atrakcji typowych dla wesołego miasteczka. Uśmiechy nie schodziły z twarzy dzieciaków.

Dzień IV. W dniu 06.07.2023 r. wakacyjne szlaki zaprowadziły dzieci do Krakowa, aby tam mogły odkryć prawidła świata fizyki w Ogrodzie Doświadczeń im. Stanisława Lema. Nauka połączona z zabawą to zawsze świetne połączenie.

Komentowanie jest wyłączone.